Evden Eve Nakliye ve Taşımacılık.

Evden Eve Güven Taşıyoruz.1

Evden eve taşımacılık ve evden eve nakliyat hizmetlerinde müşterilerine en kaliteli en güvenilir ve en hızlı hizmeti sunmak için daima üst düzey bir çaba sarfeden çalışan Hacıoğlu Nakliyat, bu konuda şimdiye kadar sunduğu başarılı hizmetlerle birçok kişi ve kuruluşun haklı beğenisini kazanmıştır.

İstanbul'da evden eve taşımacılık ve nakliyat firması aradığınızda Hacıoğlu Nakliyat olarak size daima yardımcı olmaya hazırız.
Evden eve taşımacılık hizmetleri kapsamında firmamız, taşıma yapılacak konu ve taşınacak materyallerin cinsine göre bir plan hazırlar o plan çerçevesinde belirlenen zamanda taşıma işlemini kusursuzca gerçekleştirir.
Devamı »

Ofis Taşıma | Ofisten Ofise Nakliyat

Ofisten Ofise Taşımada Özenli Çalışma. 2

ofisten ofise taşıma

Ofisten ofise taşımacılık ve ofisten ofise nakliyat hizmetlerinde verdiğimiz hizmeti konusunda uzman ve eğitimli personellerimizce gerçekleştirmekteyiz. Ofisten ofise taşıma şirketlerinden bizi ayıran en önemli özellik işimize göstediğimiz özen ve verdiğimiz önemdir.

Ofisten ofise taşıma yapılırken dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Ofis içerisinde kullanılan elektrikli ve/veya elektronik cihazlar şirketin çalışma konusuna bağlı olarak az veya çok hassas gibi değişkenlikler göstermektedir. Hassaslık sınıfına giren eşya, cihaz veya makinelerin kırılganlık özellikleri taşıma esnasında mutlaka hesaba katılmalıdır.
Devamı »

İyi Bir Nakliye Bizce Nasıl Olmalı?

Nakliye Hizmet Esasları 3

nakliye

 

Kaliteli bir nakliyat çalışması bilgi ve tecrübe gerektirir. Hangi eşya ne malzemeden yapılmıştır, nasıl ambalajlanmalı ve nasıl taşınmalıdır bu noktalar titizlikle gözden geçirilmelidir.

 

Özel Eşyalarınıza "Özel" Taşıma

Kırılgan ve Özel Eşya Taşıma 4

özel eşya taşıma

Hacıoğlu evden eve nakliyat olarak siz müşterilerimiz için gerek maddi gerek manevi değerleri yüksek olan eşyalara gereken özeni göstererek taşımaktayız.
Bu eşyalar antika, mücevher kutusu, müzik aletleri (piyano, arp, keyboard, gitar, saksafon vb. gibi) , varaklı ayna, değerli tablo, tarihi eserler vb. gibi çok değişken çeşitliliğe sahiptir.

Her değerli eşya için özel paketleme ekipmanlarımız sayesinde sigortalı ve güvenli şekilde taşınmasını sağlıyoruz.
Devamı »

İstanbul Evden Eve Nakliyat | Nakliyat Firması Seçerken

En Doğru Seçim İçin Bilinmesi Gerekenler 5

istanbul nakliyat

Bize göre kaliteli nakliye hizmeti almak herkesin hakkıdır. Buna ek olarak bir nakliye firması ile çalışabilmek için olmazsa olmaz noktalara dikkat edilerek bir seçim yapılmalıdır. Aksi takdirde geri dönüşü zor durumlar meydana gelebilmektedir.

Bir nakliye firmasının referansları ve varsa referans mektupları tittizlikle kontrol edilmelidir.

 


Hacıoğlu Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık olarak şirketimiz 1987 yılından beri , siz değerli müşterilerimizin evden eve nakliyat hizmetlerinde takdirini kazanmış, çelik kasalı kapalı araçlarımızla profesyonel çalışanlarımız Türkiye'nin dört bir yanında siz değerli müşterilerimizle kaliteli, sorunsuz, eksiksiz, güvenli nakliyatın profesyonel yönünü göstermekte olup hizmetimizin kalitesini yükseltmeyi hedefliyoruz. Devamı »


Depolama hizmetimiz sayesinde eşyalarınızı tam güvenli depolarımızda, istifleme makineleri yerleşimleri yapıldıkan sonra, kalma süresine bağlı olarak farklı tipte ambalaj malzemeleri ile koruyoruz. Devamı »


Şehirler Arası Nakliyat işlemlerinizi anlaşma anından iş teslimine kadar olan süreçte dikkatle takip ediyor ve bir şehirden başka bir şehre nakliyat konusunda beklentilerinizi tümüyle karşılıyoruz. Şehirlerarası taşımacılık ciddi bir iştir ve bilgi birikim gerektirir. Bunun bilincinde olarak sizlere yardımcı olmaya hazırız. Devamı »


Fabrika Taşımacılığı konusunda da fabrika yetkilileri ile birlikte oluşturulan taşınma planı çerçevesinde nakliyat işlemleri gerçekleştirilmektedir. Taşınmanın en hızlı ve güvenilir şekilde olması için işlerinde uzman personelimiz tüm önemli noktaları gözden geçirmektedir. Devamı »


   

Nakliyat Görsellerimiz

depolama araçlara eşya yerleştirme evden eve taşıma araçlarımız evden eve taşımacılık istanbul evden eve taşımacılık koli taşıma forklifti

Düşünceleriniz bizim için önemlidir.

Bizimle ilgili görüş ve önerilerinizi lütfen bizimle paylaşın. Sizlerin eleştrileri daha iyiye ulaşmamıza yardımcı olacaktır. Düşüncelerinizi bize iletebilmek için iletişim sayfamızdaki formu kullanabilirsiniz.

Bizi Arayın.

Adres: Şükran Sok. Hicret Apt. No:23 / 1 Ataşehir / İSTANBUL
Telefon: 0 216 364 07 84
Telefon 2:0 216 577 12 59
Telefon 3:0 216 577 12 60
Mecidiyeköy:0 212 211 85 71
Bahçelievler: 0 212 644 69 69
GSM: 0 532 342 89 99 - 0 533 658 88 82
E-mail: info@hacioglunakliyat.com.tr