Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Anadolu Yakasının Merkezi Kadıköy - Nakliyat Hizmeti İçin Numaramız: 0 216 364 07 84 / 0 216 577 12 59

Çatalca evden eve nakliyat hizmetleri
Kadıköy'ü Tanıyalım:
    Eski adı Kalkedon olan Kadıköy ilçemiz Anadolu yakasının bir merkezi konumunda olan oldukça modern ve tarihi ile de büyülü bir ilçemizdir. Kadıköy'de çeşitli bölgelerde yapılan araştırma ve kazılara göre milattan önce 3000 tarihine kadar eser ve aletlere rastlanmıştır. Türkiye'nin en büyük spor kulüplerinden biri olan Fenerbahçe Spor Kulübü Kadıköy ilçemizde doğmuştur. Nüfusu 2007 yılında 750.000'lere dayanmaktayken Ataşehir'in ilçe olması ile ayrılan mahalleleriden sonra nüfus 532.000 civarına gerilemiştir. Kadıköy ilçemizde ticaret ekonomik faliyetlerin başında gelmektedir.. Kadıköy çarşısı, Altıyol, Bahariye Caddesi ile Bağdat Caddesi bölgelerinde yoğunlaşmaktadır. Bağdat Caddesi üzerinde dünyaca ünlü birçok markanın dükkanı bulunmaktadır. Yakın zamanda faaliyete geçen Kadıköy-Moda arası sefer yapan nostaljik tramvay Kadıköy'e ayrı bir hava katmış ayrıca yaşlı nüfusun hayatını büyük ölçüde kolaylaştırmıştır. Kadıköy ilçemiz Anadolu toprakları ile Avrupa arasındaki önemli yolları barındırmasıyla stratejik olarak büyük önem taşımaktadır. Bünyesinde birçok eğitim, eğlence, kültür, alışveriş merkezi bulunmaktadır. İlçenin yüzölçümü 41 km²'dir. Kadıköy 23 Mart 1930 yılında ilçe özelliği kazanmıştır.

Kadıköy Evden Eve Taşıma

Kadıköy'deki Taşımacılık Hizmetlerimiz

Çatalca evden eve nakliyatta uzman firma
Kadıköy Evden Eve Taşımacılık:
  • Hacıoğlu evden eve taşımacılık olarak firmamız Anadolu ile Avrupa yakası arasındaki köprü olan Kadıköy ilçemizde de siz müşterilerimize ambalajlı, sigortalı ve sorunsuz nakliye hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Taşımacılıkta bilgili ve tecrübeli ekibimiz ile, sektöründe lider konumda olan bir çok kurumsal şirket ve/veya kişinin evini yüzde yüz memnuniyet ve başarı ile taşımış olmanın verdiği güveni sizlerle paylaşmak istiyoruz. Ofis veya işyerinizi Kadıköy'e mi taşımak istiyorsunuz? Bu güzel ilçemizde ofisten ofise nakliyat konusunda da size en iyi kalitede ve hızlı hizmet sunuyoruz Size sadece bir telefon uzaklığındayız. Kadıköy nakliye firmaları arasında özel bir yere sahip olduğumuzu referanslarımıza incelediğinizde anlayacaksınız. Kadıköy evden eve nakliyat fiyatları ile ilgili bilgi almak istediğinizde bizi arayabilirsiniz. Evden eve taşımacılık konusunda güveninizi her nakliyat işimizde yeniden kazanabilmek için çalışıyoruz. Gelin şirket veya ev taşıma işi sizin için sorun olmaktan çıksın, size sadece yeni ofis veya evinizin keyfini sürmek kalsın.

Nakliyat Görsellerimiz

depolama araçlara eşya yerleştirmeevden eve taşıma araçlarımızevden eve taşımacılıkistanbul evden eve taşımacılıkkoli taşıma forklifti

Düşünceleriniz bizim için önemlidir.

Bizimle ilgili görüş ve önerilerinizi lütfen bizimle paylaşın. Sizlerin eleştrileri daha iyiye ulaşmamıza yardımcı olacaktır. Düşüncelerinizi bize iletebilmek için iletişim sayfamızdaki formu kullanabilirsiniz.

Bizi Arayın.

Adres: Şükran Sok. Hicret Apt. No:23 / 1 Ataşehir / İSTANBUL
Telefon: 0 216 364 07 84
Telefon 2:0 216 577 12 59
Telefon 3:0 216 577 12 60
Mecidiyeköy:0 212 211 85 71
Bahçelievler: 0 212 644 69 69
GSM: 0 532 342 89 99 - 0 533 658 88 82
E-mail: info@hacioglunakliyat.com.tr