Kalamış Evden Eve Nakliyat

İstanbul'un Semtlerinden Kalamış - Nakliyat Hizmeti İçin Numaramız: 0216 577 50 55 - 444 3 052

Kalamış evden eve nakliyat hizmetleri
Kalamış'ı Tanıyalım:
  • Kalamış, İstanbul'un Anadolu yakasında Kadıköy ilçesinde bir semt ve aynı isimde bir koydur.
  • Kurbağalıdere, Kızıltoprak, Feneryolu ve Fenerbahçe arasındadır. Büyük bir marinası ve parkı vardır. Bazı gece kulüpleri ve lokantalar da bulunur. Galatasaray Spor Kulübü'nün Galatasaray Kalamış Tesisleri de burada bulunur.
  • Kurbağalıdere Kalamış Koyu'na dökülmektedir. Kurbağalıdere'nin koya döküldüğü yerde Fenerbahçe Spor Kulübü'nün Dereağzı Tesisleri vardır.
  • Güftesi Behçet Kemal Çağlar'a ve bestesi de Münir Nurettin Selçuk'a ait;
    "Yok başka yerin lütfu ne yazdan, ne de kıştan;Bir tatlı huzur almaya geldik Kalamış'tan" mısraları ile başlayan bestesi ünlüdür.Kalamış Evden Eve Taşıma

Kalamış'daki Taşımacılık Hizmetlerimiz

Kalamış Evden Eve Taşımacılık:
  • Hacıoğlu evden eve taşımacılık olarak firmamız Kalamış semtimizde siz müşterilerimize ambalajlı, sigortalı ve kaliteli nakliye hizmeti vermeyi amaç edinmiş bulunmaktadır. Taşımacılıkta bilgi ve tecrübeli ekibimiz ile, sektöründe lider konumda olan bir çok ofis ve/veya kişilerin evini %100 tatmin ve başarı ile taşımış olmanın verdiği güveni sizlerle paylaşmak istiyoruz. Ofis veya işyerinizi Kalamış'a mı taşımanız gerekti? Ofisten ofise nakliyat konusunda da size en iyi kalitede hizmet sunuyoruz Size sadece bir telefon uzaklığındayız. Kalamış nakliye firmaları arasında özel bir yere sahip olduğumuzu referanslarımıza incelediğinizde anlayacaksınız. Kalamış evden eve nakliyat fiyatları ile ilgili bilgi almak istediğinizde bizi arayabilirsiniz. Evden eve taşımacılık konusunda güveninizi her nakliyat işimizde yeniden kazanabilmek için çalışıyoruz. Gelin şirket veya ev taşınma işi sizin için sorun olmaktan çıksın, size sadece yeni ofis veya evinizin keyfini sürmek kalsın.

Nakliyat Görsellerimiz

depolama araçlara eşya yerleştirmeevden eve taşıma araçlarımızevden eve taşımacılıkistanbul evden eve taşımacılıkkoli taşıma forklifti

Düşünceleriniz bizim için önemlidir.

Bizimle ilgili görüş ve önerilerinizi lütfen bizimle paylaşın. Sizlerin eleştrileri daha iyiye ulaşmamıza yardımcı olacaktır. Düşüncelerinizi bize iletebilmek için iletişim sayfamızdaki formu kullanabilirsiniz.

Bizi Arayın.

Adres: Şükran Sok. Hicret Apt. No:23 / 1 Ataşehir / İSTANBUL
Telefon: 0 216 364 07 84
Telefon 2:0 216 577 12 59
Telefon 3:0 216 577 12 60
Mecidiyeköy:0 212 211 85 71
Bahçelievler: 0 212 644 69 69
GSM: 0 532 342 89 99 - 0 533 658 88 82
E-mail: info@hacioglunakliyat.com.tr