Şişli Evden Eve Nakliyat

İstanbul'un İş ve Yaşam Merkezi Şişli - Nakliyat Hizmeti İçin Numaramız: 0 212 211 85 71

Çatalca evden eve nakliyat hizmetleri
Şişli'yi Tanıyalım:
    1954 yılında ilçe vasfı kazanan Şişli ilçemiz İstanbul'un büyük metropollerindendir. Bu nedenle köy yerleşimi bulunmamaktadır. İlçenin her noktası kentsel yapı özelliği taşımaktadır. Yüzölçümü 30 km²'dir. 19 Mayıs Mahallesi, Ayazağa Mahallesi, Bozkurt Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Duatepe Mahallesi, Ergenekon Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Eskişehir Mahallesi, Feriköy Mahallesi, Fulya Mahallesi, Gülbahar Mahallesi, Halaskargazi Mahallesi, Halide Edip Adıvar Mahallesi, Halil Rıfat Paşa Mahallesi, Harbiye Mahallesi, Huzur Mahallesi, İnönü Mahallesi, İzzetpaşa Mahallesi, Kaptanpaşa Mahallesi, Kuştepe Mahallesi, Mahmut Şevket Paşa Mahallesi, Maslak Mahallesi, Mecidiyeköy Mahallesi, Şişli Merkez Mahallesi, Meşrutiyet Paşa Mahallesi, Teşvikiye Mahallesi, Yayla Mahallesi ile toplam 28 mahalleden oluşmaktadır. Şişli'ye bağlı bu mahallelerden bir Nişantaşı, bir Mecidiyeköy, bir Maslak bile başlı başına büyük gelişmiş ve güçlü ekonomileriyle birer lokomotif görevi görmektedir. 1954 yılına kadar Beyoğlu'na bağlı bir bucak olan Şişli bölgesi, bu dönemde yapılan bir kanun ilçe omuştur. Birçok yerli-yabancı okul, kilise, alışveriş ve kültür merkezleri, ticaret merkezleri barındıran ilçemiz ülke ekonomisi açısından da oldukça önem taşımaktadır. Özellikle Şişli-Mecidiyeköy, Esentepe, Levent, Maslak taraflarına kadar devam eden Büyükdere Caddesi üzeri ve çevresi Türkiye finans sektörünün merkezi haline gelmiştir. 2010 sayımına göre nufüs 317,337 kişidir. Bu nüfus çok işlek bir ilçe olmasından dolayı gün içinde ikiye veya üçe katlanmaktadır.

Şişli Evden Eve Taşıma

Şişli'deki Taşımacılık Hizmetlerimiz

Çatalca evden eve nakliyatta uzman firma
Şişli Evden Eve Taşımacılık:
  • Hacıoğlu evden eve taşımacılık olarak firmamız güzel Şişli ilçemizde de siz müşterilerimize ambalajlı, sigortalı ve sorunsuz nakliye hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Taşımacılıkta bilgili ve tecrübeli ekibimiz ile, sektöründe lider konumda olan bir çok kurumsal şirket ve/veya kişinin evini yüzde yüz memnuniyet ve başarı ile taşımış olmanın verdiği güveni sizlerle paylaşmak istiyoruz. Ofis veya işyerinizi Şişli, Nişantaşı, Levent, Mecifiyeköy veya Maslak'a mı taşımak istiyorsunuz? Bu güzel ilçemizde ofisten ofise nakliyat konusunda da size en iyi kalitede ve hızlı hizmet sunuyoruz Size sadece bir telefon uzaklığındayız. Şişli nakliye firmaları arasında özel bir yere sahip olduğumuzu referanslarımıza incelediğinizde anlayacaksınız. Şişli evden eve nakliyat fiyatları ile ilgili bilgi almak istediğinizde bizi arayabilirsiniz. Evden eve taşımacılık konusunda güveninizi her nakliyat işimizde yeniden kazanabilmek için çalışıyoruz. Gelin şirket veya ev taşıma işi sizin için sorun olmaktan çıksın, size sadece yeni ofis veya evinizin keyfini sürmek kalsın.

Nakliyat Görsellerimiz

depolama araçlara eşya yerleştirmeevden eve taşıma araçlarımızevden eve taşımacılıkistanbul evden eve taşımacılıkkoli taşıma forklifti

Düşünceleriniz bizim için önemlidir.

Bizimle ilgili görüş ve önerilerinizi lütfen bizimle paylaşın. Sizlerin eleştrileri daha iyiye ulaşmamıza yardımcı olacaktır. Düşüncelerinizi bize iletebilmek için iletişim sayfamızdaki formu kullanabilirsiniz.

Bizi Arayın.

Adres: Şükran Sok. Hicret Apt. No:23 / 1 Ataşehir / İSTANBUL
Telefon: 0 216 364 07 84
Telefon 2:0 216 577 12 59
Telefon 3:0 216 577 12 60
Mecidiyeköy:0 212 211 85 71
Bahçelievler: 0 212 644 69 69
GSM: 0 532 342 89 99 - 0 533 658 88 82
E-mail: info@hacioglunakliyat.com.tr