Taşdelen Evden Eve Nakliyat

İstanbul'un Semtlerinden Taşdelen - Nakliyat Hizmeti İçin Numaramız: 0216 577 50 55 - 444 3 052

Taşdelen evden eve nakliyat hizmetleri
Taşdelen'yı Tanıyalım:
  • Taşdelen, İstanbul ili Çekmeköy ilçesinin gözde bir semtidir.İsmini yıllardır İstanbul halkının büyük bir zevkle içtiği Taşdelen kaynak suyundan almıştır. Rakımı yaklaşık 113 metredir.İlk adı Sultançiftliği`dir.Taşdelen,suyu haricinde mesire yeri ile de gözde bir yerdir.Özellikle hafta sonları şehir yaşantısının verdiği sıkıntıyı atmak isteyenler buraya huzur bulmaya gelir.Ulaşım oldukça kolaydır.Bölge şile yolu üzerinde bulunmaktadır.Altunizade`den yaklaşık 15 kilometre sonra Çekmeköy ün merkezini geçince bölgeye ulaşmak mümkündür. Belediye Başkanlığını iki dönem Hüseyin Sipahi yapmıştır. 29 Mart 2009 tarihinde yapılan yerel seçimlerle birlikte Taşdelen Belediyesi'nin tüzel kişiliği son bulmuş ve Çekmeköy Belediyesi'ne ilhak olmuştur. 2.Amatör kümede mücadele eden Taşdelen Spor isimli bir spor kulübü bulunmaktadır.Taşdelen İMKB Teknik Ve Endstri Meslek Lisesi ve Hüseyin Avni Sipahi Ticaret Meslek Lisesi adında bir lise bulundurmaktadır.
  • Taşdelen İstanbul'un asya yakasının kuzeyinde yeni gelişmekte olan bir semttir.Şile yolu üzerinde bulunan semt boğaz ve fatih sultan mehmet köprülerine 20 dakika Üsküdar ve Kadıköy'e 23 dakika şehir merkezine 30 dakika uzaklıktadır.Ayrıca Kadıköy,Üsküdar,Ümraniye,Mecidiyeköy ve Topkapı'ya direkt toplu ulaşım mevcuttur.Ulaşım otabanlar üzerinden gerçekleştiğinden semtin şehir merkezine olan uzaklığı büyük ölçüde sorun yaratmamaktadır.Özellikle İstanbul'un tarihinde suyu ve mesire yeriyle tanınmaktadır.Bundan dolayıda cazibesiyle yerleşim yeri olarak kabul görmeye başlamıştır.Bölgede yerleşim üç şekilde gerçekleşmektedir.

Taşdelen Evden Eve Taşıma

Taşdelen'deki Taşımacılık Hizmetlerimiz

Taşdelen Evden Eve Taşımacılık:
  • Hacıoğlu evden eve taşımacılık olarak firmamız Taşdelen semtimizde siz müşterilerimize ambalajlı, sigortalı ve kaliteli nakliye hizmeti vermeyi amaç edinmiş bulunmaktadır. Taşımacılıkta bilgi ve tecrübeli ekibimiz ile, sektöründe lider konumda olan bir çok ofis ve/veya kişilerin evini %100 tatmin ve başarı ile taşımış olmanın verdiği güveni sizlerle paylaşmak istiyoruz. Ofis veya işyerinizi Taşdelen'e mi taşımanız gerekti? Ofisten ofise nakliyat konusunda da size en iyi kalitede hizmet sunuyoruz Size sadece bir telefon uzaklığındayız. Taşdelen nakliye firmaları arasında özel bir yere sahip olduğumuzu referanslarımıza incelediğinizde anlayacaksınız. Taşdelen evden eve nakliyat fiyatları ile ilgili bilgi almak istediğinizde bizi arayabilirsiniz. Evden eve taşımacılık konusunda güveninizi her nakliyat işimizde yeniden kazanabilmek için çalışıyoruz. Gelin şirket veya ev taşınma işi sizin için sorun olmaktan çıksın, size sadece yeni ofis veya evinizin keyfini sürmek kalsın.

Nakliyat Görsellerimiz

depolama araçlara eşya yerleştirmeevden eve taşıma araçlarımızevden eve taşımacılıkistanbul evden eve taşımacılıkkoli taşıma forklifti

Düşünceleriniz bizim için önemlidir.

Bizimle ilgili görüş ve önerilerinizi lütfen bizimle paylaşın. Sizlerin eleştrileri daha iyiye ulaşmamıza yardımcı olacaktır. Düşüncelerinizi bize iletebilmek için iletişim sayfamızdaki formu kullanabilirsiniz.

Bizi Arayın.

Adres: Şükran Sok. Hicret Apt. No:23 / 1 Ataşehir / İSTANBUL
Telefon: 0 216 364 07 84
Telefon 2:0 216 577 12 59
Telefon 3:0 216 577 12 60
Mecidiyeköy:0 212 211 85 71
Bahçelievler: 0 212 644 69 69
GSM: 0 532 342 89 99 - 0 533 658 88 82
E-mail: info@hacioglunakliyat.com.tr